O Nas

Kochamy zwierzęta!

3 na 10 osób nie decydują się na adopcję zwierzęcia ze schroniska. Powód? Obawa przed procedurami adopcyjnymi lub lęk przed niedopasowaniem pupila. Chcemy ułatwić i przede wszystkim przyspieszyć ten proces – żadne zwierzę nie powinno zbyt długo czekać na miłość właściciela. Mamy również świadomość jak duża to odpowiedzialność opiekować się zwierzakiem ze schroniska. Edukujemy, daje możliwość wparcia wirtualnego, przygarnięcia w wersji domu tymczasowego co jest rekomendowanym przez nas pierwszym krokiem prowadzącym do finalnej decyzji o adopcji.

Celem platformy Petopo jest pomoc bezdomnym zwierzętom w szybszym znalezieniu kochających właścicieli oraz ułatwienie pracownikom schronisk i wolontariuszom realizowania codziennych obowiązków związanych z opieką nad podopiecznymi. Nasza aplikacja nie jest jedynie platformą adopcyjną – to kompleksowe narzędzie, które realnie wpływa na poprawę dobrostanu futrzastych przyjaciół. Naszym celem jest wspieranie właścicieli zwierząt i ich podopiecznych na każdym etapie wspólnego życia, dlatego przygotowaliśmy bazę wiedzy oraz checklisty, które pomagają w codziennej opiece. Ważną funkcjonalnością aplikacji jest e-książeczka, zapewniająca szybki i łatwy dostęp do najważniejszych informacji na temat stanu zdrowia pupila.

Nasz zespół

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy postanowili połączyć miłość do zwierząt z doświadczeniem korporacyjnym. Za każdym członkiem naszego zespołu stoi szczęśliwy pies lub kot, który każdego dnia motywuje nas do dalszej pracy na rzecz zwierząt!

Jakub Radzikowski

Founder


Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz działań marketingowych, z naciskiem na innowacje. Wolny czas wypełniają mu dwie silne emocje – pociąg do sportów ekstremalnych i miłość do Aresa uratowanego w Bieszczadach.

Ada Bocheńska

Co-Founder


Absolwentka Fotoniki na Politechnice Warszawskiej. Zawodowo związana z projektami marketingowymi i innowacyjnymi w korporacjach FMCG i IT. Prywatnie miłośniczka kreatywnych rozwiązań oraz rzadkich okazów roślin. Między doniczkami biegają Ping, Pong i Marley – trzy wesołe koty, które czasem próbują udowodnić, że to one są najbardziej kreatywne.

Szymon Czarnota

CTO


Przedsiębiorca, inżynier i pasjonat technologii. Współzałożyciel i dyrektor ds. technologii w Cleo Robotics, gdzie pracuje nad bezzałogowymi statkami powietrznymi. Miłośnik wszystkiego, co można połączyć ze słowami „nauka” i „technologia”. Może pochwalić się ponad 10-letnim doświadczeniem w programowaniu. Prywatnie opiekun wulkanu energii o imieniu Smarty (imię nieprzypadkowe!).

background image for Dołącz do Petopo

Dołącz do Petopo

Zarejestruj się, żeby dołączyć do społeczności Petopo i skorzystać ze wszystkich funkcjonalności aplikacji.

Załóż konto