Dla schronisk

Wsparcie dla schronisk i wolontariuszy

Petopo powstało, by pomagać schroniskom i wolontariuszom w adopcjach oraz opiece nad zwierzętami. Nasza platforma wspomaga proces adopcyjny, dając szansę psom i kotom na znalezienie domu.

Jesteś zainteresowany? Zarejestruj swoje schronisko.

Jesteś wolontariuszem
lub reprezentantem schroniska?

Nasza aplikacja została stworzona, by wesprzeć schroniska i wolontariuszy. Dzięki Petopo dotrzesz do większej liczby osób szukających swojego futrzastego przyjaciela! Z naszą pomocą znajdziesz także wirtualnych opiekunów, którzy zaopiekują się na odległość wybranymi zwierzętami i zapewnią wsparcie finansowe.

Wsparcie i ułatwienie adopcji zwierząt ze schronisk

Dzięki aplikacji Petopo właściciel znajdzie swojego wymarzonego przyjaciela, a bezdomny zwierzak otrzyma szansę na nowy dom. Aplikacja pozwala na dotarcie do tysięcy osób zainteresowanych adopcją psa lub kota.

Zarządzanie informacjami w schronisku

Petopo pomoże Ci w planowaniu opieki nad swoimi podopiecznymi i wesprze proces zarządzania informacjami na temat zwierząt.

Adopcje i wsparcie wirtualne

Platforma umożliwia pomaganie zwierzętom na różne sposoby – przez tradycyjną adopcję, wsparcie wirtualne lub zbiórki rzeczowe. Wypróbuj Petopo, żeby szybciej zebrać potrzebne środki na pomoc zwierzętom.

Jak podjąć
współpracę z Petopo?

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Wystarczy tylko, że zostawisz nam swój e-mail, a my prześlemy do Ciebie wszystkie informacje!

background image for Dołącz do Petopo

Dołącz do Petopo

Zarejestruj się, żeby dołączyć do społeczności Petopo i skorzystać ze wszystkich funkcjonalności aplikacji.

Załóż konto