Szkolenie składa się z 5 webinarów – każdy z nich porusza konkretne zagadnienie związane z wychowaniem szczeniaka. Pakiet szkoleniowy zawiera również skrypt PDF ze streszczeniem nagrań, checklisty i mini-ebooki o zabawie oraz sposobach komunikowania się.

Pakiet szkoleniowy zawiera:

Nagrania z webinarium

Spis webinarów:

1. Nauka czystości

W pierwszej części szkolenia omówiono podstawowe problemy związane z nauką czystości. Znajdziesz tam odpowiedzi na pytania, jak nauczyć szczeniaka, żeby załatwiał się na zewnątrz i sygnalizował swoje potrzeby fizjologiczne.

2. Problem szczenięcego podgryzania

Podgryzanie jest normalnym, ale uciążliwym zjawiskiem. Webinar przedstawia sposoby radzenia sobie ze szczenięcym podgryzaniem.

3. Socjalizacja

O czym nie zapomnieć? W jaki sposób socjalizować młodego psa? W webinarze o socjalizacji omówiono jeden z najważniejszych etapów w życiu czworonoga.

4. Komunikacja psów

Sposoby komunikowania się, sygnały uspokajające i strategie wyciszania konfliktów. Wszystko, co warto wiedzieć o psiej komunikacji.

5. Podstawowe potrzeby psów

Jak zadbać o dobrostan czworonoga? W ostatnim webinarze w ramach tego szkolenia przedstawiono podstawowe potrzeby psów oraz metody ich zaspokajania.Dla kogo?Szkolenie jest przeznaczone dla opiekunów szczeniąt. Na webinarach poruszane są podstawowe zagadnienia związane z wychowaniem szczeniaka: nauka czystości, socjalizacja czy problem podgryzania.