Pakiet szkoleniowy zawiera webinary na temat codziennego życia z psem. Emocje, spacery, komunikacja – wszystkie te elementy składają się na bezpieczne funkcjonowanie. Szkolenie „Posłuchaj psa” pomoże Ci lepiej zrozumieć swojego pupila!

Pakiet szkoleniowy zawiera:

Nagrania z webinarium:

Przewodnik spacerowy

Przyjemny spacer z psem? Tak, to możliwe – w czasie webinaru dowiesz się, jak zaplanować spacer, o czym pamiętać w czasie zabawy oraz jakie formy aktywności wybierać, żeby wspólny czas był przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Emocje psów

Antropomorfizacja – tak czy nie? Jakie emocje czują psy? Webinar przybliża aktualny stan wiedzy na temat odczuwania emocji przez psy oraz omawia wady i zalety antropomorfizacji.

Luźna smycz – studium przypadków

Webinar omawia problem ciągnięcia na smyczy, które może wynikać z różnych powodów: nieumiejętnego treningu czy stanu emocjonalnego psa. Zagadnienie jest analizowane na konkretnych przykładach.

Analiza Komunikacji Psów | Część 1

W czasie webinaru omawiane są sygnały wysyłane przez psy. Uczestnicy poznają także podstawowe zasady psiej komunikacji.Dla kogo?Dla opiekunów psów, osób zawodowo zajmujących się psami oraz miłośników czworonogów.